top of page

Program artystyczny dla restauracji ”Muzyka i wino” Cena: 700 zł

3 Program artystyczny dla restauracji

Program artystyczny ”Muzyka i wino” to program przygotowany specjalnie na potrzeby restauracji; Goście restauracji będą mieli okazję skosztować dań Państwa kuchni w rytmie dobrej, kubańskiej muzyki.
Oferujemy:
- Duet muzyczny
-20-minutowy set tradycyjnej muzyki kubańskiej
-20-minutowy set muzyki instrumentalnej a żywo

Ten program artystyczny można przygotować w kilku kombinacjach:
- Udziału duetów, tercetów oraz kwartetów.

Repertuar ”Kuba Kultura”
Gramy prawdziwą muzykę kubańską, której twórcą jest nasz kierownik muzyczny i producent. Jest on specjalistą w zakresie popularnej i tradycyjnej muzyki kubańskiej i posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w tym zakresie.
- Muzyka tradycyjna, taka jak Son, Trova, mambo y Chachachá.
- Muzyka popularna: salsa, Conga i rumba,
- W repertuarze mamy także muzykę miejską: reggaeton, Trapton i pop uliczny.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować tak szeroki wachlarz możliwości muzycznych, żeby Państwa event był niezapomniany.

WYSTĘPY TANECZNE:
Podczas naszego występu prezentujemy tradycyjne stroje
oraz choreografię jak i różne rodzaje muzyki i tańca kubańskiego. Nasze usługi to połączenie kwalifikacji, doświadczenia, pasji i zaangażowania.

ANIMACJE:
W animacjach uczymy publiczność kubańskiego tańca, zapewniamy gorącą atmosferę, która porwie każdego do wspólnej zabawy. Gwarantowane niezapomniane wrażenia pozostające na długo w pamięci. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z członkiem naszego zespołu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Uwaga:
Szanowni Państwo, normalnie organizatorzy wydarzeń posiadają właśnie mikrofony, zestaw nagłośnieniowy i techniczny. Niemniej jednak, oprócz przygotowania dla Państwa spektaklu, możemy zapewnić również zestaw techniczny, mikrofony, kurtyny dymu, oświetlenie i sprzęt nagłośnieniowy na potrzeby wydarzenia. Jeżeli potrzebują państwo coś więcej odnośnie naszego programu artystycznego, będziemy wdzięczni za przekazanie Państwa sugestii.
bottom of page